Україна внесе Росію до переліку держав міграційного ризику

Україна внесе Росію до переліку держав міграційного ризику
Фото: Петро Порошенко (РБК-Україна)

Кабінет міністрів має оновити перелік держав міграційного ризику

Україна внесе Російську Федерацію до переліку держав міграційного ризику. Відповідна норма вказана у рішенні Ради національної безпеки і оборони щодо біометричного контролю на кордоні, яке президент України Петро Порошенко наразі ввів у дію, повідомляє прес-служба глави держави.

Так, сьогодні, Порошенко підписав указ, яким увів у дію рішення РНБО від 10 липня 2017 року "Про посилення контролю за в'їздом в Україну, виїздом з України іноземців та осіб без громадянства, додержанням ними правил перебування на території України".

Як повідомляється, Кабінет міністрів України має вжити заходів щодо удосконалення законодавства щодо реєстрації місця проживання/перебування на території України іноземців, у тому числі громадян Російської Федерації, та осіб без громадянства, які походять з держав міграційного ризику або в'їхали в Україну з території таких держав.

"Згідно з указом, Кабінет міністрів має оновити перелік держав міграційного ризику, зокрема внести до нього Російську Федерацію", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що відповідно до рішення РНБО щодо біометричного контролю на кордоні, Україна планує зобов'язати іноземців в електронній формі повідомляти про намір відвідати країну.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся