Україна в травні 2013 р. збільшила імпорт газу з Польщі на 21%, - 129 млн куб. м

В травні 2013 р. зі сторони Польщі в газотранспортну систему України надійшло 129 млн куб. м природного газу, що на 21% або 27 млн куб. м. більше за показники квітня місяця поточного року, повідомляє прес-служба "Укртрансгазу"

З Угорщини, за оперативними даними, з початку червня, орієнтовно було протранспортовано 37,8 млн куб. м.
Нагадаємо, реверсні поставки гази до України розпочалися 1 листопада 2012 р.

З листопада 2012 року по 1 червня 2013 року загальний об'єм надходження природного газу з Польщі та Угорщини орієнтовно склав 420 млн куб. м.

Читайте також: Газ для України в травні подешевшав до 405,7 дол. за тисячу кубометрів

Як повідомлялось раніше, ПАТ "Укртрансгаз" проводить переговори з компаніями Eustream (Словаччина) та СНТГН Трансгаз (Румунія) про можливість подачі природного газу з території Словаччини та Румунії в ГТС України.

ПАТ "Укртрансгаз" - провідна компанія з транспортування та зберігання природного газу на території України, 100% акцій якої належить державі.

Вона складається з 16 структурних підрозділів на правах філій, промислові об'єкти яких знаходяться у всіх областях України. Обсяг транспортування газу в 2012 р. склав 132,4 млрд куб. м.

Загальна довжина газопроводів, які експлуатує підприємство, складає 38,6 тис. км. Система ГТС включає в себе 1451 газорозподільчу станцію. Парк газоперекачувальних агрегатів нараховує 702 одиниці, загальною потужністю 5442,9 МВт. Вони розміщені на 72 компресорних станціях, до складу яких входять 110 компресорних цехів. Окрім цього, ПАТ "Укртрансгаз" має одну з найпотужніших в Європі мереж підземних сховищ газу (ПСГ), спільна активна місткість яких складає 31 млрд. куб м.

Читайте також: RWE не збирається відмовлятися від практики реекспорту російського газу в Україну

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся