Україна в 2013 р. швидше за все не потрапить до першої сотні рейтингу Doing Business, - експерт

П'ятниця 12 квітня 2013 13:21

Україна в 2013 р. найвірогідніше не потрапить в першу сотню країн Doing Business. Про це сьогодні на "Ранкової дискусії з приводу макроекономічної ситуації та бізнес прогнозів на 2013 р.", організованої Європейською бізнес асоціацією заявив радник з юридичних питань Міжнародної Фінансової Корпорації Сергій Глущенко, передає кореспондент РБК-Україна.

"Ми очікуємо, що просування буде, але воно не буде настільки значним, щоб потрапити до першої сотні", - заявив Глущенко.

Він зазначив, що основним критерієм рейтингу є імплементація законодавства в тій чи іншій країні: "В уряду України є програма, яка б дозволила країні потрапити до першої сотні, але з 30 пунктів програми сьогодні реалізовані менше третини. На жаль багато всього залежить від роботи парламенту , а ситуація така, що парламент сьогодні майже не працює. Тому говорити сьогодні про повноцінне виконання програми не можна".

Він також додав, що в Україні існує опір виконанню цієї урядової програми на рівні її виконавців. А подібні реформи в інших країн відбуваються набагато швидшими темпами, ніж в Україні, що нівелює українські досягнення і заважає просунутися в рейтингу.

Читайте також: Україна увійде до першої сотні рейтингу Doing Business, - Арбузов.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся