ua en ru

Україна стає суб'єктом геополітичних домовленостей, - В.Волга.

Україна стає суб'єктом геополітичних домовленостей, а не їх об'єктом. Про це РБК-Україна сказав голова Держкомісії з регулювання ринків фінпослуг України Василь Волга, коментуючи домовленості, досягнуті між Президентами Віктором Януковичем та Дмитром Медведєвим.

«Міжнародні інформаційні агентства і політики з світовим рівнем дуже високо оцінюють досягнуті домовленості між Росією та Україною. Ми з вами рухаємося на шляху створення єдиного простору безпеки і співпраці з РФ і ЄС», - заявив В.Волга.

Він особливо відзначив, що заяви В.Януковича щодо створення СП або консорціуму в газовій сфері виключно на паритетних засадах між НАК «Нафтогазом України» і «Газпромом», свідчить про непохитний намір Президента жорстко відстоювати інтереси України. Про це ж, на думку голови Держфінпослуг, свідчить і переговорний процес щодо делімітації водних кордонів із Росією.

«Президент і нова влада в жодному разі не збираються здавати національні інтереси України», - резюмував В.Волга.