ua en ru

Україна стане потенційним військовим супротивником РФ у разі скасування позаблокового статусу, - Медведєв

Україна стане потенційним військовим супротивником РФ у разі скасування позаблокового статусу, - Медведєв
Прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв вважає, що скасування позаблокового статусу України зробить її потенційним військовим супротивником РФ.

Прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв вважає, що скасування позаблокового статусу України зробить її потенційним військовим супротивником РФ. Про це він написав у своєму Facebook.

"Президент України направив у Верховну Раду законопроект про відмову від позаблокового статусу своєї держави. По суті - заявку на вступ до НАТО, перетворивши Україну в потенційного військового супротивника Росії", - написав Медведєв.

Він зазначив, що американський "Акт на підтримку України", підписаний Обамою, і рішення України про скасування позаблокового статусу будуть мати негативні наслідки.

"І нашій країні доведеться реагувати на них", - зазначив Медведєв.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко наполягає на позачерговому розгляді Радою законопроекту про скасування позаблокового статусу.

Зазначимо, "Акт у підтримку свободи України - 2014" надає право американському Президентові вводити нові обмежувальні заходи відносно Росії, а також передбачає надання військової допомоги Україні. Барак Обама підписав документ 18 грудня.