ru ua

Україна і США підпишуть договір про кредитні гарантії на 1 млрд дол

Україна і США підпишуть договір про кредитні гарантії на 1 млрд дол Фото: міністр фінансів України Наталія Яресько

Церемонія підписання відбудеться в 17:00 в Києві

Сьогодні, 18 травня, о 17.00, відбудеться офіційна церемонія підписання угоди про надання кредитних гарантій на суму 1 млрд дол. між урядом України і США. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства фінансів України.

Як повідомляється, з української сторони угоду підписав міністр фінансів Наталія Яресько, від уряду США - посол США Джеффрі Пайетт і директор місії USAID Джед Бартон.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що США з початку конфлікту на Донбасі надали Україні близько 450 млн дол. Про це заявив віце-президент США Джозеф Байден у ході Міжнародної донорської конференції в підтримку України. "Звертаємося до всього світу допомогти Україні нести цей тягар. Два дні тому ми оголосили про виділення Україні додатково 18 млн дол. гуманітарної допомоги - всього 43 млн дол. від початку конфлікту. В цілому ми надали близько 450 млн дол. допомоги від початку цього конфлікту, в доповнення до 1 млрд дол. довгострокових гарантій минулого року", - повідомив Байден

Тоді ж він проанонсував надання Україні ще одного млрд дол. "Рішення про ще 1 млрд дол. довгострокових гарантій буде остаточно прийнято в найближчі дні, і ще 1 млрд дол. - наприкінці цього року, якщо Україна і далі буде йти шляхом реформ", - заявив віце-президент США.