Україна - Саудівська Аравія: онлайн трансляція (рахунок 1:1)

Україна - Саудівська Аравія: онлайн трансляція (рахунок 1:1) Україна - Саудівська Аравія (twitter.com/SaudiNT)

РБК-Україна веде онлайн-трансляцію товариського поєдинку

Україна - Саудівська Аравія. Онлайн-трансляція поєдинку розпочнеться на РБК-Україна о 21:00, а дивитися матч можна на телеканалах "Україна" і "Футбол 1". Збірна України проведе поєдинок проти учасника ЧС-2018 Саудівською Аравією. На думку букмекерів, фаворитом у цьому матчі є підопічні Андрія Шевченка.

23 березня 21:00
Марбелья, стадіон "мунисипаль де Марбелья"

Матч завершено 1:1

90 + 3 хв. Фінальний свисток. Дякуємо за увагу!

90 + 2 хв. Саудівська Аравія всією командою на своїй половині поля.

90 хв. Три хвилини додано.

90 хв. Подвійна заміна від Пицци: Хассан Фаллах з'явився на полі замість Аль-Шахрані, а Ахмед Аль-Фіги - замість Аль-Досарі.

87 хв. Ще один гірчичник в матчі! Малиновський по ногах вдарив Асир, який тікав відразу від двох гравців.

86 хв. Заміну робить Шевченко: замість Марлоса вийшов Бесєдін.

85 хв. Шанс! Марлос обіграв опонента, але пробив точно в голкіпера!

83 хв. Перша жовта у збірної України. Буяльський грубо зустрів опонента.

80 хв. Заміна у Саудівської Аравії: Асир вийшов на поле замість Аль-Джассіма.

79 хв. Аль-Мугахві грубо зустрів Буяльського і був покараний гірчичником.

76 хв. Коноплянка не зміг прицільно пробити з лівого кута штрафного майданчика.

71 хв. Заміна від Пицци: з поля йде автора забитого м'яча Аль-Мовалада, замість нього з'явився Мохамед Аль-Куваукібі.

67 хв. Чергова заміна у нашій збірній: замість Хачеріді вийшов Ордець.

65 хв. Подвійна заміна від Андрія Шевченка: Малиновський вийшов на поле замість Зінченка, а Соболь - замість Матвієнко.

62 хв. Рятує Лунін команду! Один на один вирвався гравець збірної Саудівської Аравії, але Андрій зміг відбити м'яч після його удару.

61 хв. Аль-Шехрі замінений. На полі з'являється Аль-Мугаві - підопічний Сергія Реброва.

52 хв. Велика перевага у "жовто-синіх" щодо володіння, але моментів зовсім немає.

48 хв. Матвієнко пробивав з кута - сейв від голкіпера.

48 хв. Небезпечно! Матвієнко завдає удар з лівого кута штрафної зони під поперечину, але воротар перевів м'яч на кутовий.

46 хв. Другий тайм почався. Дві заміни в команді збірної України: вийшов Ротань замість Степаненко, а Буяльський замінив Циганкова.

45 хв. Не став нічого додавати арбітр. Перший тайм завершено. Відпочиваємо.

39 хв. Вирівнялася гра.

39 хв. Пропускаємо! Стандарти завжди були проблемою для нашої збірної, хто б не очолював команду. Після подачі кутового м'яч відскочив до Аль-Моваладу, який з воротарської лінії без проблем розстріляв ворота Луніна.

36 хв. Швидка контратака вдалася нашій збірній, вдалося дійти до чужого штрафного, а ось до удару справа не дійшла.

32 хв. ГОООЛ! Кравець відкриває рахунок в матчі, головою відправивши м'яч у кут!

25 хв. Україна повністю володіє ситуацією

23 хв. Коноплянка помиляється при передачі в штрафну, але нічого небезпечного Саудівська Аравія створити не змогла.

21 хв. Омар Хавсаві руками притримав за корпус Кравця і отримав за це попередження.

18 хв. Хачеріді отримав пошкодження в боротьбі за м'яч. Пауза в грі. З Женею все в порядку, продовжуємо.

18 хв. Саудівці готові до активної боротьби з українцями - дуже компактно і надійно в захисті.

16 хв. Коноплянка пробив низом в ближній кут, але м'яч пролетів повз.

14 хв. Гра йде в центрі поля. Збірна України щільно протистоїть супернику.

12 хв. Після навісу з кутового Кравець неточно пробиває по воротах.

11 хв. Прорив з глибини поля у виконанні Зінченка, але удар заблокований.

9 хв. У невисокому темпі йде поки гра.

7 хв. Збірна України йде в атаку - блокується удар Марлоса.

2 хв. Незважаючи на сильний дощ, багато українських прапорів на стадіоні в Марбельї.

1 хв. Матч розпочався!

- Затримується початок матчу через проблеми із сіткою воріт Луніна, для якого цей матч стане дебютним за національну команду. У команд є можливість додатково провести розминку.

- Звучать гімни України та Саудівської Аравії.

- Стартовий склад:

Україна: Лунін - Караваєв, Хачеріді, Ракицький, Матвієнко - Степаненко - Циганков, Марлос, Зінченко, Коноплянка - Кравець.
Запасні: Пятов, Бойко, Бутко, Ордець, Соболь, Ротань, Петряк, Буяльський, Шепелєв, Коваленко, Маліновський, Бєсєдін.

Склад Саудівської Аравії виглядає наступним чином:

- Наша команда вже на стадіоні.

Фото Олександра Гливинського/ФФУ

- До матчу майже все готово.

- Вже провів свій сьогоднішній товариський матч наступний суперник збірної України, команда Японії. У бельгійському Льєжі на стадіоні "Моріс Дюфран" колектив боснійського наставника Вахіда Халілходжича зіграв унічию з Малі (1:1). Саме тут 27 березня відбудеться зустріч японців з українцями.

- На думку голови Комітету національних збірних Мирона Маркевича, наразі хороший шанс для команди награвати так звану основу.

"Я не думаю, що варто експериментувати. Треба награвати склад, який буде грати постійно, тому що стабільність складу - це, напевно, запорука успіху", - сказав Маркевич.

- В сьогоднішньому матчі передбачено по шість замін. У заявку на гру має потрапити 23 футболісти.

- Теплий сонячний день в іспанській Марбельї.

- Півзахисник "Зорі" Олександр Караваєв переконаний, що у збірної України все вийде в майбутньому товариському матчі.

"Ми акцентуємо увагу, звичайно, на своїй грі, тому будемо показувати свою гру. І я впевнений, що у нас все вийде і буде все добре", - сказав Караваєв.

- Під час підготовки до матчу головний тренер збірної Андрій Шевченко зіграв зі своїми підопічними в тенісбол.

- Збірна України зіграє у жовтій формі. Саудівська Аравія - у зеленій.

- Півзахисник "Динамо" Руслан Ротань розповів про роботу "синьо-жовтих" на зборі в Марбельї: "Дуже приємно в таких умовах тренуватися. Зрозуміло, що зараз в Україні таких немає".

- Вранці футболісти збірної України провели розминку, яка проходила на тенісних кортах готелю, і одразу вирушили на теоретичне заняття.

- Вхід на матч - вільний. Для вболівальників збірної команди України будуть відкриті конкретні сектори.

- Подолавши дистанцію у 4 тисячі кілометрів за п'ять годин польоту, національна команда України прибула до іспанської Малаги і провела перше тренування.

"Жовто-сині" проведуть перший для себе матч у нинішньому році проти учасника чемпіонату світу 2018 року. Наша національна команда не зуміла кваліфікуватися на мундіаль і тепер під керівництвом Андрія Шевченка готується до старту Ліги націй, а також відбіркового циклу Євро-2020.

Україна і Саудівська Аравія зустрічалися між собою всього один раз - у другому турі групового етапу ЧС-2006. Тоді Андрій Русол на 4 хвилині забив гол, який став першим голом забитим України в груповому турнірі на чемпіонаті світу!

У підсумку підопічні Олега Блохіна розгромили аравійців з рахунком 4:0 і здобули першу у своїй історії перемогу на Мундіалі. Голами також відзначилися Сергій Ребров, Максим Калініченко і ще один на рахунку нинішнього наставника "жовто-синіх" Андрія Шевченка.

Зазначимо, що з того складу лише два гравці досі виступають за збірну України - воротар Андрій Пятов, який на ЧС-2006 на полі не з'являвся, а також капітан нинішньої команди Руслан Ротань.

Подивимося, що запропонує Шевченко вже як тренер! Віримо в перемогу!