Україна розраховує в 2014 р. залучити в Японії 900 млн дол. на реконструкцію Бортницької станції аерації

Вівторок 11 лютого 2014 13:39
Україна розраховує залучити в Японії кредит в еквіваленті 7,5 млрд грн на реконструкцію Бортницької станції аерації.

Україна розраховує залучити в Японії кредит в еквіваленті 7,5 млрд грн на реконструкцію Бортницької станції аерації. Про це на виїзному засіданні заявив в.о. міністра регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Геннадій Темник, передає кореспондент РБК-Україна.

За його словами, на сьогоднішній день підготовлено проект розпорядження Кабінету Міністрів, згідно з яким між урядом Японії і Кабміном може бути підписаний договір про надання Україні кредиту на 7,5 млрд грн для реконструкції Бортницької станції аерації.
"Ми підготували проект розпорядження з письма для японської сторони від Кабміну і будемо ставити питання про його затвердження", - сказав Темник.

Заступник генерального директора компанії "Київводоканал" Андрій Білик в свою чергу заявив, що кредит планується залучити до 2014 р. під 0,1% річних на термін до 40 років з можливістю 10-літніх канікул.

За його словами, на сьогоднішній день Японське агентство міжнародного співробітництва JICA вивчає проект на кошторисну документацію по реконструкції БСА.

Комплексну реконструкцію БСА планується провести у дві черги. Термін реалізації проекту має становити 90 місяців.
Також Білик зазначив, що загальна вартість необхідної реконструкції Бортницької станції аерації складає 10,4 млрд грн.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся