ua en ru

Україна розраховує отримати від ЄС фінальний звіт про якість молока в червні-липні 2015 р

Україна розраховує отримати від ЄС фінальний звіт про якість молока в червні-липні 2015 р Джерело фото:ukam-gazeta.ru

Міністерство аграрної політики України розраховує отримати від Європейського союзу фінальний звіт щодо якості молока в червні-липні 2015 р. Про це під час прес-конференції повідомила заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Владислава Рутицька, передає кореспондент РБК-Україна.

"Щодо ситуації, яка є зараз у відношенні молока... Ви знаєте, що в минулому році проходила комісія, яка подавала звіт, який на сьогоднішній момент розглядається і затверджується на рівні Євросоюзу. Ми очікуємо і зараз дуже ретельно придивляємося до цього процесу, щоб звіт був финализирован. Бажано для нас, щоб це було приблизно в червні-липні", - сказала вона.

"Це дасть можливість тим підприємствам, які якісно пройшли перевірку, гарантують якість наших продуктів і які отримають позитивний результат згідно з цим звітом, виходити на ринки країн ЄС. Таким чином, весь той обсяг квот, який був розподілений на рік, почнеться з того моменту, як ми отримаємо фінальний звіт", - додала Рутицька.

Нагадаємо, в жовтні інспекція ЄС схвалила українські молокопродукти.