ua ru

Україна РФ надала інформацію про кондитерських підприємствах і чекає інспекторів Росспоживнагляду для перевірки, - МінАП

Для вирішення конфлікту з Росією навколо поставок продукції компанії Roshen Україна надала РФ повну інформацію про українських кондитерських підприємствах і чекає інспекторів Росспоживнагляду щоб, які мають приїхати з перевіркою. Про це журналістам заявив перший заступник міністра аграрної політики України Іван Бісюк, передає кореспондент РБК-Україна.

Так, відповідаючи на питання журналістів, чи змінилася ситуація в питанні поставок продукції компанії Roshen в Росію, перший заступник міністра зазначив: "Ми отримали офіційний лист від керівника Росспоживнагляду про те, яким чином ми будемо вирішувати це питання. Воно вирішується 3 шляхами: ми надали інформацію про кожному переробному підприємстві, яке виробляє сьогодні кондитерські вироби, ми надали всю нашу законодавчу базу, яка у нас є і тепер чекаємо. Коли Росспоживнагляд надішле своїх інспекторів для перевірки цих підприємств. Сьогодні ми перебуваємо на такому етапі".