Україна отримає Національну стратегію поводження з відходами, - Семерак

Україна отримає Національну стратегію поводження з відходами, - Семерак
Фото: Семерак повідомив, що до цього в Україні не було єдиної стратегії щодо поводження з відходами

За його словами, ця стратегія дозволить перезапустити екологічну систему

Міністерство екології та природних ресурсів спільно з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства та Міністерством економічного розвитку і торгівлі та міжнародними партнерами в особі ЄБРР почали роботу над розробкою Національної стратегії поводження з відходами. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Мінприроди.

За словами глави Мінприроди Остапа Семерака, в Україні не існувало єдиної стратегії поводження з відходами.


Впровадження Національної стратегії поводження з відходами дозволить переробити екологічну систему під стандарти Європи. До кінця 2016 року планується закінчити підготовку стратегії і написати національний план поводження з відходами.

Семерак вважає, що Україні необхідно ввести стимулюючі механізми на утилізацію і вторинну переробку твердих побутових відходів.

Також міністр екології заявив про ініціювання перед Кабміном стимулюючі на утилізацію і вторинну переробку твердих побутових відходів, які поки що йдуть на звалища, заходи.

Нагадаємо, раніше Семерак повідомив, що наслідки і причини пожежі на сміттєзвалищі в Грибовичах вивчає спецкомісія.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся