Україна отримала понад 260 тис. дол. гумдопомоги від Червоного Хреста ФРН, Австрії та Туреччини

НовиниСуспільство    19.03.2015 - 12:10
Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Сергій Бочковський
Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Сергій Бочковський

Україна отримала гуманітарну допомогу на суму понад 260 тис. дол. від "Червоного Хреста" у ФРН, Австрії та Туреччини. Про це заявив голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Сергій Бочковський під час зустрічі з керівництвом місії міжнародної федерації товариства "Червоного Хреста", повідомили в департаменті інформації та комунікацій із громадськістю секретаріату Кабміну.

"До складу гуманітарного вантажу входили предмети першої необхідності, ємності для води, обігрівачі тощо - саме те, що допомогло людям зі сходу пережити люту зиму. Неможливо переоцінити нашої спільної роботи, адже це - щоденна, копітка робота для збереження життя і добробуту українців ", - зазначив заявив Бочковський.

Згідно з повідомленням, Україна отримує постійну допомогу від міжнародного "Товариства" Червоного Хреста ". Так, в 2014 році його представники надали рятувальникам спеціальне захисне спорядження на суму 25 тис. Дол. Крім того, протягом минулого року було розподілено надану МКЧХ гуманітарну допомогу серед внутрішньо переміщених осіб на суму 13,3 млн дол.

Зазначимо, що в Україні з 10 по 22 березня перебуває група делегатів Міжнародної Федерації "Товариства" Червоного Хреста "і" Червоного Півмісяця ", щоб оцінити ситуацію в країні і розробити план подальшої співпраці. Місія відвідає кілька регіонів, куди надходила допомога для внутрішньо переміщених осіб .

Нагадаємо, 11 березня повідомлялося про те, що бойовики в районі Донецька обстріляли представників місії Міжнародного комітету Червоного Хреста.

Днем раніше в МККК повідомили про передачу українській стороні останків 16 бійців антитерористичної операції, загиблих у донецькому аеропорту, більш відомих як "кіборгів".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top