Україна повністю припинила постачати електроенергію окупованому Донбасу

НовиниЕнергетика    26.07.2017 - 13:46
Фото: електроенергія (pixabay.com)
Фото: електроенергія (pixabay.com)

Потреби окупованих територій в енергії покриваються за рахунок Старобєшівської і Зуївської ТЕС

З опівночі вівторка, 26 липня 2017 року, припинено перетоки електричної енергії з тимчасово неконтрольованими районами Донецької області. Про це написав тимчасово виконуючий обов’язки директора "Укренерго" Всеволод Ковальчук на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

"З 0.00 26.07.2017 року припинено перетоки електричної енергії з тимчасово неконтрольованими районами Донецької області. Територія ОРДЛО наразі не споживає електроенергію, вироблену електростанціями на контрольованій частині України", - зазначив він.

За словами Ковальчука, потреби окупованих територій в енергії покриваються за рахунок Старобєшевської та Зуївської ТЕС.

"Потреби окупованих територій в енергії покриваються за рахунок Старобєшевської та Зуївської ТЕС, іншими виробниками на НКТ, а також поставками з Російської Федерації, що відбуваються по лініях, які виключені з переліку міждержавних, перетоки по них не обраховуються в загальному сальдо "Україна-Росія-Білорусь", - поінформував т.в.о. директора "Укренерго".

 

Офіційно. З 0.00 26.07.2017 року припинено перетоки електричної енергії з тимчасово неконтрольованими районами Донецько...

Опубліковано Vsevolod Kovalchuk 26 липня 2017 р.

Нагадаємо, в квітні уряд Російської Федерації ухвалив рішення про початок поставок електроенергії в непідконтрольні Україні райони Луганської області.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top