Україна подасть позов проти РФ через використання ресурсів Чорного моря

НовиниПолітика    21.07.2016 - 10:40
Фото: Вадим Черниш
Фото: Вадим Черниш
Україна ініціює створення транспортного коридору від Балтійського до Каспійського моря МінАТО планує розробити інформаційну стратегію по Криму

До сих пір відбувається видобуток РФ українського природного газу на шельфі

Використання Росією українських біоресурсів Чорного моря стане предметом міжнародного позову проти РФ. Про це розповів міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш під час брифінгу в четвер, 21 липня, передає кореспондент РБК-Україна.

"Конвенція (морського права - ред.), ті ж самі норми права стосуються і біоресурсів Чорного моря. Використання біоресурсів буде предметом позовів з боку України", - повідомив Черниш.

За словами голови МінАТО, досі відбувається видобуток українського природного газу на шельфі.


"До цих пір відбувається використання шельфу. За даними, які вчора були озвучені, а також за оцінками експертів, до сих пір відбувається видобуток українського природного газу на шельфі, який знаходиться на виключно українській морської території, і цей газ поставляється жителям Криму", - сказав міністр.

"Питання будівництва так званого Керченського моста... тобто що відбувається, технічні питання, ці документи також повинні бути надані і Міністерству закордонних справ, і Міністерству юстиції для того, щоб скористатися наявними можливостями в рамках Конвенції з морського права. Те ж саме стосується і використання шельфу ", - пояснив Черниш.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна подала чотири позови проти Росії в Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ).

Читайте в розділі

Рада сьогодні розгляне питання зняття недоторканності з Новинського

У МОЗ виступили проти призначеного у відомство держсекретаря

Двом підліткам пред'явили звинувачення у справі про природні пожежі в Теннессі

On Top