Україна планує за опалювальний сезон використати 26 млрд куб. м газу, з яких 9,8 - з ПСГ

Україна планує під час опалювального сезону 2014-2015 рр. використати 26 млрд куб. м природного газу, з яких 9,8 млрд куб. м відібрати з підземних сховищ газу (ПСГ).

Україна планує під час опалювального сезону 2014-2015 рр. використати 26 млрд куб. м природного газу, з яких 9,8 млрд куб. м відібрати з підземних сховищ газу (ПСГ). Про це РБК-Україна повідомили в НАК "Нафтогаз-Україна".

Так, згідно до прогнозу по балансу газу на сезон 2014-2015, з цих 26 млрд куб. м газу на потреби промисловості заплановано використати 6,1 млрд куб. м газу, для населення - 11,3 млрд куб. м, для виробництва тепла (опалення та ГВП) - 5,7 млрд куб. м, для бюджетних та релігійних організацій - 0,6 млрд куб. м, на технічні витрати - 2,4 млрд куб. м.

При цьому усі необхідні ресурси планується отримати за рахунок власного видобутку - 10 млрд куб. м газу (ПАТ "Укргазвидобування" - 7,5 млрд куб. м, ПАТ "Укрнафта" - 0,9 млрд куб. м), від приватних газодобувних підприємств - 1,7 млрд куб. м, імпорту з ЄС - 6,2 млрд куб. м газу. Ще 9,8 млрд куб. м природного газу планується відібрати з українських ПСГ.

Станом на 17 вересня, за даними асоціації Європейських операторів підземних газових сховищ (GSE), в ПСГ України перебувало 16,32 млрд куб. м природного газу.

Нагадаємо, 16 вересня голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв заявив, що для комфортного проходження зими на початок жовтня в підземних сховищах газу України має бути 20 млрд куб. м газу, однак Україна не встигне отримати такий обсяг газу через реверсні поставки з Європи.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся