Україна планує розширити експорт товарів у Китай

Фото: експорт (РБК -Україна)
Фото: експорт (РБК -Україна)

Серед перспективних статей виявилися цілий ряд продуктів із більшою доданою вартістю

Заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Наталія Микольська вважає, що перелік сільськогосподарських і продовольчих товарів, що поставляються в Китайську народну республіку (КНР) повинен бути істотно розширений. Про це вона повідомила в інтерв'ю Сіньхуа.

"Китай визначено ринком, що знаходяться в фокусі "Експортної стратегії України", - заявила Микольська.

Так, серед найбільш перспективних статей агроекспорту вона назвала як свіжі та заморожені овочі, фрукти і ягоди, так і цілий ряд продукції з більшою доданою вартістю - соки, кондитерські вироби, дитяче харчування, алкоголь.

За її словами, попит на ці товари серед китайських споживачів неухильно зростає, а тому українські експортери зможуть зайняти на ринку КНР свою нішу.

Крім того, Микольська заявила, що, крім аграрної сфери, в плани українсько-китайського співробітництва на 2018 рік входить розгортання кооперації у галузі енергетичного машинобудування і виробництва побутової електротехніки.

Зокрема, в Україні сподіваються на створення на українській території спільних підприємств, які, використовуючи технічні ноу-хау обох держав, будуть виготовляти продукцію, орієнтовану як на внутрішній ринок, так і на експорт у треті країни, зокрема в Євросоюз.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що обсяг українського експорту товарів (без урахування тимчасово окупованій території АРК та частині зони проведення антитерористичної операції) за січень-вересень 2017 року у країни ЄС становив 12 млрд 597,5 млн дол., що на 29,1% більше аналогічного періоду в 2016 році.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся