ru ua

Україна планує відкрити поромне сполучення з Грецією

Україна планує відкрити поромне сполучення з Грецією Фото: Омелян домовився з Крисовелони про поромне сполучення України з Грецією

Реалізація цього проекту має високий торгово-економічний потенціал для обох країн

Україна і Греція домовилися про створення поромного сполучення між двома країнами. Про це заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час зустрічі з заступником міністерства інфраструктури, транспорту та доріг Греції Маріанною Крисовелони, передає прес-служба Мінінфраструктури України.

За словами міністра інфраструктури, поромне сполучення має високу торгово-економічний потенціал України та Греції. Він зазначив, що в останні роки товарообіг між Україною і Китаєм, країнами Перської затоки, країнами Скандинавії значно виріс.


Омелян підкреслив, що у 2020 році Україна може збільшити експорт зернових культур у два рази, тому необхідно збільшувати кількість інфраструктурних об'єктів України створювати нові транспортні коридори.

Як заявив глава Мінінфраструктури, одним із пріоритетів уряду є реформа морської галузі. Україна зацікавлена у розширенні двостороннього співробітництва. Український уряд готовий привести національне законодавство до вимог Європейського Союзу для розвитку портової інфраструктури.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Омелян представив кандидатів на посади своїх заступників.