Україна очікує від Chevron практичних кроків в освоєнні Олеського газового родовища, - Азаров

Уряд України очікує від компанії Chevron практичних кроків в освоєнні і початку видобутку вуглеводнів на Олеській площі. Таку заяву зробив прем'єр-міністр України Микола Азаров сьогодні, 31 травня, на зустрічі з представниками компанії, повідомляє прес-служба уряду.

"Одним з пріоритетів діяльності нашого уряду є збільшення власного видобутку нафти і газу. Ми вітаємо участь вашої компанії в реалізації нашої великої програми", - сказав Азаров. "Я сподіваюся, що ті технології, які ви використовуєте, дозволять нам швидко почати роботи з освоєння цієї площі", - відзначив він. Прем'єр поінформував, що найближчим часом будуть визначені нові площі, на яких планується видобуток газу, і запропонував Chevron взяти участь в тендерах на їх освоєння. Азаров також пообіцяв надати представникам компанії геологічну інформацію про нові родовища.

Генеральний менеджер Chevron Onshore Europe Дерек Мегнесс, у свою чергу, привітав уряд з успішним проведенням тендеру і відзначив, що для компанії - велика честь розпочати співпрацю з урядом у рамках угоди про розподіл продукції.

"Ми запевняємо вас, що будемо працювати швидко, безпечно і будемо дбати про екологію в Україні", - зазначив він. "Ми високо цінуємо бажання України задіяти її кадри. У вашої країни є величезний і технологічний потенціал, є університети і академії, які можуть надати фахівців для реалізації цього проекту. Для нас надзвичайно важливо, що українська сторона була готова надати свої матеріали і робочу силу для розробки родовища", - сказав Мегнесс.

Chevron визнана переможцем конкурсу на укладення УРП на Олеськой площі. Прогнозні ресурси площі (Львівська і Івано-Франківська області) оцінюються в 2,98 трлн куб. м газу. На етапі геологічного вивчення планується залучити більше 160 млн дол. інвестицій і 3,1 млрд дол. на етапі промислової розробки.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся