Україна очікує 1 млрд доларів під гарантії США до кінця вересня, - Данилюк

Україна очікує 1 млрд доларів під гарантії США до кінця вересня, - Данилюк
Фото: Олександр Данилюк

Данилюк відкрив конференцію з залучення іноземних інвестицій в Україну

Україна очікує отримати 1 млрд доларів під гарантії США до кінця вересня. Про це заявив міністр фінансів України Олександр Данилюк, повідомляє прес-служба відомства у Facebook.

Як зазначається, сьогодні Данилюк відкрив конференцію з залучення іноземних інвестицій в Україну Ukraine Investor Day, яку організовує Dragon Capital у Лондоні. 

"Зокрема, серед інших позитивних сигналів для інвесторів, міністр зазначив, що Україна виконала всі зобов'язання для отримання 1 млрд доларів під гарантії США, і що ми очікуємо на ці гроші до кінця місяця", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, на захід приїхали десятки інвесторів з усього світу, щоб обговорити можливості інвестування в цінні папери та економіку України.

 

Прямо зараз Міністр фінансів Олександр Данилюк / Oleksandr Danyliuk відкриває конференцію з залучення іноземних інвестиц...

Опубліковано Міністерство фінансів України 9 вересня 2016 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на період осінньо-польових робіт Україною було залучено 3,7 мільярдів гривень кредитів. 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся