Україна в ООН попередила Європу про небезпеку мілітаризації Криму

НовиниПолітика    13.10.2016 - 03:21
Фото: Україна попереджає про небезпеку мілітаризації Криму Росією
Фото: Україна попереджає про небезпеку мілітаризації Криму Росією

Росія використовує Крим як логістичну базу для продовження військової кампанії у Сирії

Мілітаризація Росією Криму є небезпечною для Європи. Про це заявив директор Департаменту міжнародної безпеки МЗС України Сергій Шутенко під час дискусії в рамках Першого комітету Генеральної асамблеї ООН, передає прес-служба постпредставництва України при організації.

Шутенко надав кількісні показники російської військової присутності в Криму та зазначив, що Росія перетворила український півострів на потужну військову базу з сучасними видами зброї, здатної вражати території держав не лише Чорноморського регіону, але й Європи.

"Політика провокацій Росії в Криму, частиною якої є плани розмістити там ядерну зброю, потребує консолідованої відповіді міжнародної спільноти", - заявив він.

Представник України також звернув увагу учасників дискусії, що Росія використовує Крим як логістичну базу для продовження військової кампанії в Сирії.

У МЗС також повідомили, що у дискусії взяли участь представники понад 50 делегацій держав-членів ООН, в т. ч. Польщі, Нідерландів, Франції, Туреччини, Латвії, Естонії, Канади та США, які засудили окупацію Росією Криму і підтвердили підтримку територіальної цілісності України.

Нагадаємо, за даними української розвідки, ракетні стрільби, які Збройні сили Росії провели на полігоні Чорноморського флоту "Опук" у Керчі, загрожували життю місцевого населення та інфраструктурі анексованого півострова.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top