Україна обговорила з США перспективи подальшої військової співпраці

НовиниПолітика    26.07.2017 - 18:03
Фото: Степан Полторак (mil.gov.ua)
Фото: Степан Полторак (mil.gov.ua)

Полторак провів зустріч  з заступником помічника міністра оборони США

Україна обговорила зі Сполученими Штатами Америки перспективи подальшої співпраці у військовій сфері. Про це написав міністр оборони Степан Полторак на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

Так, сьогодні відбулася зустріч міністра з тимчасово виконуючою обов’язки заступника помічника міністра оборони США з політики міжнародної безпеки Лаурою Купер.

"Співпраця між Міністерствами оборони України та США є взаємовигідною та ефективною, зокрема це стосується підготовки українських військовослужбовців на базі Центру миротворчості та безпеки у Яворові. Інструктори зі США демонструють високий рівень професіоналізму під час спільних заходів. Наразі ми працюємо над удосконаленням матеріально-технічної бази полігону. У майбутніх планах відкриття навчального корпусу Відділу імітаційного моделювання Міжнародного центру миротворчості та безпеки і я вдячний американській стороні за надання обладнання для роботи Центру", - підкреслив голова Міноборони.

За його словами, також йшлося про досягнення оборонної реформи, стану та перспектив подальшого надання допомоги Україні в галузі оборони, українсько-американського співробітництва у військовій сфері.

 

Сьогодні відбулася зустріч з тимчасово виконуючою обов’язки заступника помічника Міністра оборони США з політики міжнаро...

Опубліковано Степаном Полтораком 26 липня 2017 р.

Нагадаємо, Україна очікує від іноземних партнерів рішень про постачання оборонних озброєнь.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top