ru ua

Україна не надала інформації про усунення порушень на фабриках Roshen, - Росспоживнагляд

На засіданні комітету Світової організації щодо санітарних і фітосанітарних заходів представники Російської Федерації заявили, що Україна не надала інформацію про усунення порушень на фабриках компанії Roshen.

На засіданні комітету Світової організації щодо санітарних і фітосанітарних заходів представники Російської Федерації заявили, що Україна не надала інформацію про усунення порушень на фабриках компанії Roshen. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Росспоживнагляду.

"Також Росія повідомила Комітету СОТ СФС (по застосуванню санітарних і фітосанітарних заходів, - ред.), що, незважаючи на кілька раундів переговорів між компетентними органами сторін, що Україною досі не представлені матеріали про заходи, які забезпечують усунення виявлених порушень", - йдеться в повідомленні.

Україна на засіданні СОТ підняла питання щодо обмежень імпорту на територію Російської Федерації кондитерської продукції українського виробництва.

У відповідь представники Російської Федерації (Росспоживнагляд) підкреслили, що причиною призупинення ввезення кондитерської продукції марки Roshen стало запобігання шахрайським діям в торгівлі, що не пов'язано з санітарних або фітосанітарних питаннями.

Нагадаємо, Україна звинувачує російську владу в незаконної конфіскації виробничих потужностей української кондитерської корпорації Roshen.