ru ua

Україна не отримувала від РФ претензій до солі, - МінАП

Україна не отримувала від Російської Федерації претензій до солі. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства аграрної політики України.

"Підприємство "Артемсіль" та Мінагрополітики України ніяких офіційних звернень та претензій до якості соляної продукції не отримували. На письмові звернення представники Росспоживнагляду поки не надали жодних пояснень", - йдеться в повідомленні.

У прес-службі зазначають, що на ДП "Артемсіль" впроваджена й успішно функціонує міжнародна система управління якістю ISO 9001: 2008. Крім того, підприємство з видобутку солі "Артемсіль" добровільно сертифікує свою продукцію в українській системі сертифікації Укрсепро і в Російській системі сертифікації ГОСТ Р.

"На сіль кухонну, кам'яну, харчову підприємство має в наявності всі висновки санітарно-епідеміологічної служби Міністерства охорони здоров'я України та Федеральної служби з нагляду в сфері захисту прав споживачів і благополуччя людини Росії. Вся продукція відповідає вимогам українських, російських та міжнародних стандартів", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Росія з 26 січня 2015 р. призупинила ввезення на свою територію харчової солі виробництва ДП "Артемсіль".