Україна не відповідає мінімальним умовам для обговорення вступу до ЄС, - Ж.Тейшейра

Представник Європейського Союзу (ЄС) в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшейра заявляє, що ситуація в Україні не відповідає мінімальним умовам для того, щоб обговорювати питання її членства в ЄС. Про це він заявив на круглому столі "Очікувані результати створення поглибленої всеосяжної вільної економічної зони між Україною і ЄС", передає радіо "Свобода".

За його словами, для вступу в ЄС 27 країн-членів союзу повинні прийти до консенсусу, що Україна відповідає необхідним політичним умовам: консолідація демократії, дотримання прав людини, верховенство права.

Як заявив Ж.Тейшейра, підписання договору про зону вільної торгівлі між Україною і Євросоюзом є першим і дуже важливим кроком у напрямку можливого членства України в ЄС.

Нагадаємо, керівник переговорної групи від Європейської комісії (ЄК) щодо створення зони вільної торгівлі Пилип Куїссон заявив, що угоду про Зону вільної торгівлі (ЗСТ) між Україною та Європейським Союзом буде підписано у 2011 р.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся