Україна має намір отримати від Японії грант 3,45 млн дол. на закупівлю медобладнання

Кабінет міністрів України на своєму сьогоднішньому засіданні прийняв розпорядження про затвердження тексту угоди з урядом Японії щодо надання нашій державі гранту в 350 млн японських єн (3,45 млн дол.) на закупівлю медичного обладнання для лікарень, які лікують постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Кабінет міністрів України на своєму сьогоднішньому засіданні прийняв розпорядження про затвердження тексту угоди з урядом Японії щодо надання нашій державі гранту в 350 млн японських єн (3,45 млн дол.) на закупівлю медичного обладнання для лікарень, які лікують постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Згідно з повідомленням, даним розпорядженням зокрема затверджується текст угоди про надання гранту (у формі обміну нотами), протоколи до угоди, а також надаються повноваження міністру економічного розвитку і торгівлі на її підписання. Відповідальним за виконання угоди визначається МОЗ.

Кошти будуть спрямовані на закупівлю спеціального медичного та радіологічного обладнання для Національного наукового центру радіаційної медицини, Національного університету біоресурсів і природокористування України, а також для 5 обласних лікарень (Житомир, Луцьк, Київ, Рівне та Чернігів).

Раніше уряд Японії на запит української сторони прийняв рішення про надання грантової допомоги для медичних закладів і дослідницьких установ України, які роблять внесок у подолання наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся