Україна перебуває у стані війни, - Порошенко

Новини Політика 15.10.2016 - 13:02
Фото: Петро Порошенко через 2,5 роки визнав війну на Донбасі
Фото: Петро Порошенко через 2,5 роки визнав війну на Донбасі

За словами президента, ймовірність ескалації військового конфлікту на Сході залишається значною

Президент Петро Порошенко визнав, що Україна зараз перебуває у стані війни. Про це він заявив під час виступу на церемонії передачі військової техніки та озброєння Збройним Силам у ході робочої поїздки до Харківської області, повідомляє прес-служба глави держави.

Порошенко наголосив, що ймовірність ескалації військового конфлікту на сході України залишається значною.

"Ті, хто не відчувають цього, мають зрозуміти - країна зараз перебуває у стані війни", - заявив президент.

"Я наголошую на тому, що війна ведеться і захист, і оборона нашої держави - це справа не лише наших Збройних Сил. Це справа всього українського народу, всього суспільства, влади. Ми всі маємо зробити максимум можливого для того, щоб захистити нашу свободу, нашу демократію, нашу територіальну цілісність, наш суверенітет", - підкреслив він.

"У випадку повномасштабного російського вторгнення, яке ми, на жаль, не виключаємо, ми готові дати гідну відповідь", - запевнив Порошенко.

Глава держави також зазначив, що за такої складної ситуації ЗСУ мають бути постійно готові до виконання завдань будь-якої складності. Для цього вони, на його думку, повинні мати добрий бойовий вишкіл, здатність до миттєвого й ефективного реагування на дії противника.

Нагадаємо, за словами президента Порошенка, за останні два роки Збройним Силам України передали понад 12 тисяч одиниць техніки й озброєння.