Україна почала антидемпінгове розслідування щодо імпорту шоколаду з РФ

Україна почала антидемпінгове розслідування щодо імпорту шоколаду з РФ
Фото: Україна почала розслідування щодо імпорту шоколаду

Проведення розслідування доручено МЕРТ

Україна за скаргою асоціації "Укркондпром", до якої входять кондитерська корпорація Roshen, Харківська бісквітна фабрика, кондитерська фабрика "Харків'янка" і компанія "Полтавакондитер", порушила антидемпінгове розслідування проти Російської Федерації щодо імпорту шоколаду та какаовмісних продуктів за заниженими цінами в 2012 - 2014 роках. Про це свідчить повідомлення Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі, опублікованому сьогодні в газеті "Урядовий кур'єр".

Наголошується, що в 2014 році експортні ціни російської кондитерської продукції були нижчими, ніж на внутрішньому російському ринку, а в Україні в цей же час обсяги виробництва аналогічної продукції скоротилися на 36%, що вимагає захисту національного товаровиробника.


Підкреслюється, що проведення розслідування доручено Міністерству економічного розвитку і торгівлі України, яке протягом 30 днів буде приймати письмові коментарі від зацікавлених сторін.

Крім того, протягом 60 днів з дати опублікування цього повідомлення МЕРТ розглядає письмово викладені коментарі та інформацію стосовно розслідування. Інформація повинна надаватися українською мовою або мовою оригіналу і супроводжуватися українським перекладом.

Нагадаємо, Росспоживнагляд, який обмежив ввезення харчової солі українського підприємства "Артемсіль" (Донецька область) на початку 2015 року, дозволив йому відновити постачання своєї продукції в Росію.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся