Україна і Молдова мають намір провести навесні засідання міжурядової комісії

НовиниПолітика    13.01.2017 - 00:15
Фото: Володимир Гройсман
Фото: Володимир Гройсман

Проведення комісії заплановано на квітень-травень

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман провів телефонну розмову з главою уряду Молдови Павлом Філіпом. Про це повідомляє Урядовий портал.

У ході розмови Гройсман запропонував провести в Україні перше з 2011 року засідання міжурядової комісії у квітні - травні.

Глави урядів також обговорили актуальні питання співробітництва країн, зокрема в торговельно-економічній та енергетичній сферах. Гройсман привітав рішення уряду Молдови скасувати обмежувальні заходи на українському м'ясо-молочну продукцію в 2017 році.

Також Гройсман підтвердив запрошення голові уряду Молдови взяти участь у зустрічі глав урядів країн-членів ГУАМ та бізнес-форумі в її рамках, які планується провести в Києві.

За домовленостями щодо Дністровського комплексного гідровузла сторони домовилися провести протягом лютого цього року переговори для вироблення остаточних рішень.

Окремо Гройсман також відзначив зацікавленість України у відновленні постачань електроенергії на ринок Молдови та готовність взяти участь у відповідному тендері.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України схвалив законопроект про ратифікацію угоди з Норвегією про технічне та фінансове співробітництво.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Гройсман закликав Держслужбу зайнятості зайнятися створенням нових робочих місць Наявні вакансії не покривають потреб ринку праці України, - Гройсман
On Top