Україна в Мінську наполягає на погодження списків та дати звільнення заручників

НовиниСуспільство    15.05.2017 - 20:15
Фото: засідання Тристоронньої контактної групи
Фото: засідання Тристоронньої контактної групи

Процес верифікації осіб, права яких процесуально обмежені, завершений

Під час засідання Тристоронньої контактної групи українська сторона наполягала на узгодженні списків і конкретизації списків звільнення заручників. Про це повідомляє прес-секретар представника України в контактній групі Леоніда Кучми Дарка Оліфер Facebook.

"Українська сторона підкреслила: процес верифікації осіб, права яких процесуально обмежені, завершена. Також ми наполягаємо на негайному погодження списків та конкретизації дати звільнення людей", - повідомила Оліфер.

За її словами, представники ОРДЛО сумніваються в бажанні деяких громадян повертатися на непідконтрольну Україні територію. Уповноважена Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська запропонувала перевірити цю інформацію і дати свій висновок.

"Представники ОРДЛО висловили сумнів бажання/небажання окремих громадян переміщатися на непідконтрольну Україні частина Донбасу. В якості жесту доброї волі пані Лутковська перевірить цю інформацію і дасть свій висновок. Остаточні результати будуть оброблені ОБСЄ", - сказала Оліфер.

 

Основне питання порядку денного – підсумки верифікації осіб, які вчинили злочини, але яких можна помилувати ...

Опубліковано Darka Olifer 15 травня 2017 р.

Нагадаємо, сьогодні у столиці Білорусі Мінську відбулося засідання представників Тристоронньої контактної групи.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
РФ наполягає на введенні особливого статусу Донбасу за "формулою Штайнмайера" США готові приєднатися до врегулювання ситуації на Донбасі і тиснути на РФ, - Клімкін
On Top