Україна в Мінську наполягає на погодження списків та дати звільнення заручників

Понеділок 15 травня 2017 20:15
Україна в Мінську наполягає на погодження списків та дати звільнення заручників
Фото: засідання Тристоронньої контактної групи

Процес верифікації осіб, права яких процесуально обмежені, завершений

Під час засідання Тристоронньої контактної групи українська сторона наполягала на узгодженні списків і конкретизації списків звільнення заручників. Про це повідомляє прес-секретар представника України в контактній групі Леоніда Кучми Дарка Оліфер Facebook.

"Українська сторона підкреслила: процес верифікації осіб, права яких процесуально обмежені, завершена. Також ми наполягаємо на негайному погодження списків та конкретизації дати звільнення людей", - повідомила Оліфер.

За її словами, представники ОРДЛО сумніваються в бажанні деяких громадян повертатися на непідконтрольну Україні територію. Уповноважена Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська запропонувала перевірити цю інформацію і дати свій висновок.

"Представники ОРДЛО висловили сумнів бажання/небажання окремих громадян переміщатися на непідконтрольну Україні частина Донбасу. В якості жесту доброї волі пані Лутковська перевірить цю інформацію і дасть свій висновок. Остаточні результати будуть оброблені ОБСЄ", - сказала Оліфер.

 

Основне питання порядку денного – підсумки верифікації осіб, які вчинили злочини, але яких можна помилувати ...

Опубліковано Darka Olifer 15 травня 2017 р.

Нагадаємо, сьогодні у столиці Білорусі Мінську відбулося засідання представників Тристоронньої контактної групи.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся