Україна і Китай вироблять дорожню карту торговельного співробітництва

НовиниПолітика    25.08.2016 - 12:01
Фото: Наталія Микольська
Фото: Наталія Микольська

Україна і КНР підписали меморандум про використання інструментів торговельного захисту

Україна та Китай вироблять дорожню карту кроків щодо співробітництва в сфері торгівлі. Про це сьогодні в ході брифінгу за підсумками засідання підкомісії з питань торговельно-економічної співпраці Комісії із співпраці між урядами України та КНР заявила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Наталія Микольська, передає кореспондент РБК-Україна.

"Фактично ми домовилися про те, що під наш протокол у нас буде конкретна дорожня карта кроків, які повинні бути здійснені", - заявила Микольська.


За її словами, пріоритетними напрямками в торгівлі українська та китайська сторони визначили сільське господарство і промисловість.

"Також були визначені для нас дуже важливі напрямки співпраці - це інфраструктура та інвестиції в інфраструктуру, в тому числі транспортну", - додала Микольська.

25 серпня між Україною і Китаєм були підписані протокол другого засідання робочої групи з питань співробітництва, а також меморандум про взаєморозуміння у сфері використання інструментів торговельного захисту в міжнародній торгівлі між міністерством економічного розвитку і торгівлі України та міністерством комерції КНР.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент України Петро Порошенко та Індонезії Джок Видодо домовилися почати консультації щодо зони вільної торгівлі між країнами.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top