Україна і Китай вироблять дорожню карту торговельного співробітництва

НовиниПолітика    25.08.2016 - 12:01
Фото: Наталія Микольська
Фото: Наталія Микольська

Україна і КНР підписали меморандум про використання інструментів торговельного захисту

Україна та Китай вироблять дорожню карту кроків щодо співробітництва в сфері торгівлі. Про це сьогодні в ході брифінгу за підсумками засідання підкомісії з питань торговельно-економічної співпраці Комісії із співпраці між урядами України та КНР заявила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Наталія Микольська, передає кореспондент РБК-Україна.

"Фактично ми домовилися про те, що під наш протокол у нас буде конкретна дорожня карта кроків, які повинні бути здійснені", - заявила Микольська.


За її словами, пріоритетними напрямками в торгівлі українська та китайська сторони визначили сільське господарство і промисловість.

"Також були визначені для нас дуже важливі напрямки співпраці - це інфраструктура та інвестиції в інфраструктуру, в тому числі транспортну", - додала Микольська.

25 серпня між Україною і Китаєм були підписані протокол другого засідання робочої групи з питань співробітництва, а також меморандум про взаєморозуміння у сфері використання інструментів торговельного захисту в міжнародній торгівлі між міністерством економічного розвитку і торгівлі України та міністерством комерції КНР.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент України Петро Порошенко та Індонезії Джок Видодо домовилися почати консультації щодо зони вільної торгівлі між країнами.

On Top