Україна і Кіпр спільно розслідують злочини екс-чиновників Януковича

НовиниПолітика    05.09.2016 - 18:45
Фото: генеральний прокурор України Юрій Луценко
Фото: генеральний прокурор України Юрій Луценко

Такими є підсумки сьогоднішньої зустрічі генпрокурорів України і Кіпру Юрія Луценка і Костаса Клерідіса

Україна і Кіпр погодили подальші напрямки спільних зусиль у протидії корупції та відмиванню коштів, в тому числі при розслідуванні злочинів, скоєних колишніми високопосадовцями України та їхнім оточенням. Такими є підсумки сьогоднішньої зустрічі генерального прокурора України Юрія Луценка з генпрокурором Республіки Кіпр Костас Клерідісом в Нікосії, повідомили у прес-службі Генеральної прокуратури України (ГПУ).

Як зазначається, під час зустрічі сторони обговорили стан двостороннього співробітництва між правоохоронними органами України та Кіпру.

Як зазначив Луценко, вагомою підставою плідної співпраці ГПУ з Юридичною службою Республіки Кіпр є існуючий Меморандум про співпрацю між відомствами.

"Окремим предметом для обговорення під час зустрічі стало питання взаємної підтримки у протидії транскордонній організованій злочинності", - йдеться в повідомленні.

Фото: робочий візит генпрокурора України до Республіки Кіпр (прес-служба ГПУ)

За словами Луценка, позбавлення правопорушників матеріальної основи їхньої діяльності є запорукою успіху в цій боротьбі. "Саме удар у "фінансове серце" організованої злочинності може стати вирішальним кроком у війні з нею", - наголосив глава ГПУ.

Нагадаємо, як заявив Луценко напередодні, екс-президент Віктор Янукович має бути допитаний в очному режимі на території України.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Луценко планує оцінити роботу низки заступників генпрокурора восени ГПУ направить до суду справу щодо держзради Януковича до кінця 2016, - Луценко 
On Top