Україна і Ізраїль домовилися прискорити укладання договору про вільну торгівлю

НовиниЕкономіка    23.11.2016 - 17:57
Фото: зустріч Порошенка і Едельштейна
Фото: зустріч Порошенка і Едельштейна
Парламент ратифікував угоду з Ізраїлем про тимчасове працевлаштування українців Парламент Ізраїлю розгляне питання про визнання Голодомору геноцидом українського народу

Також сторони обговорили активізацію співробітництва в інвестиційній сфері

Україна і Ізраїль домовилися прискорити укладання договору про вільну торгівлю. Так, президент Петро Порошенко та спікер Кнесету Ізраїлю Юлій Едельштейн обговорили широке коло питань, включаючи співробітництво у політичній та торговельно-економічній сферах, передає прес-служба голови держави.

"Під час зустрічі обговорювались питання прискорення укладення Договору про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем. Окрему увагу співрозмовники приділили активізації співробітництва в інвестиційній сфері", - сказано в повідомленні.

Крім того, співрозмовники відзначили активну роботу міжпарламентських груп дружби України та Ізраїлю, їх значний внесок у розвиток міжлюдських контактів.

Нагадаємо, голова Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що для України важливо, щоб Голодомор був визнаний актом геноциду проти українського народу в Кнесеті Ізраїлю.

Читайте в розділі

НБУ вводить в обіг пам'ятну монету, присвячену Дню Святого Миколая

Група DCH може залучити Rothschild&Co до створення міжнародного консорціуму для купівлі ОПЗ

S&P підтвердило рейтинг України на рівні "В-/B" зі стабільним прогнозом

On Top