Україна має тверду підтримку ЄС, - Порошенко

НовиниПолітика    21.10.2016 - 00:34
Фото: Петро Порошенко
Фото: Петро Порошенко

Президент повідомив про результати зустрічі в Брюсселі і Маастрихті

Президент України Петро Порошенко заявив, що під час зустрічі з лідерами європейських країн, в рамках візитів до Брюсселя і Маастрихту, переконався у незмінності підтримки України Євросоюзом. Про це йдеться в повідомленні прес-служби глави держави.

Він також зазначив, що на зустрічі з президентом Європейського Парламенту Мартіном Шульцем обговорив необхідність прискорення прийняття рішення у частині безвізового режиму та підтримки торгових преференцій.

"Україна має тверду підтримку значної більшості депутатів Європарламенту. І на сьогоднішній день, одразу після рішення механізму призупинення безвізового режиму, ми не маємо жодного сумніву, що це рішення буде негайно прийняте", - заявив Порошенко.

Глава держави зазначив, що лідери країн підкреслили тверду позицію ЄС щодо забезпечення підтримки України у захисті її суверенітету, територіальної цілісності та незалежності.

"Я вперше був у залі, де були підписані історичні документи. І сьогодні я відчув тверду і надійну підтримку ЄС в наших прагненнях щодо виконання тих програм, які ми обговорювали", - зазначив Президент.

Нагадаємо, Петро Порошенко заявив, що на Донбасі негайно потрібно впроваджувати повний пакет безпеки, включаючи комплексне перемир'я і повний доступ ОБСЄ.

On Top