ru ua

Україна і Японія узгодили проект угоди про сприяння та захист інвестицій

Делегація України погодила з представниками уряду Японії текст проекту угоди між Україною та Японією про сприяння та захист інвестицій.

Делегація України погодила з представниками уряду Японії текст проекту угоди між Україною та Японією про сприяння та захист інвестицій. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

"На виконання домовленостей Президента України Петра Порошенка і прем'єр-міністра Японії Сіндзо Абе щодо якнайшвидшого завершення переговорного процесу щодо проекту угоди між Україною та Японією про сприяння та захист інвестицій відбувся третій раунд переговорів на рівні експертів. Під час заходу делегація України на чолі з директором юридичного департаменту Мінекономрозвитку Олексієм Перевезенцевим погодила з представниками уряду Японії текст проекту угоди", - йдеться в повідомленні.

Як наголошується, в ході переговорів сторони домовилися вжити всі необхідні заходи для якнайшвидшого підписання зазначеної угоди.

Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів України, уряд Японії і Програма розвитку Організації об'єднаних націй підписали угоду про проект відновлення важливих об'єктів інфраструктури на пост-конфліктних територіях сходу України, в рамках якої Японія виділяє 5,8 млн дол.