Україна і ОЕСР підписали меморандум про співпрацю на дворічний термін

НовиниЕкономіка    08.10.2014 - 10:31
Україна і Організація економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР) вчора, 7 жовтня, у Парижі підписали меморандум про взаєморозуміння між урядом України та ОЕСР щодо поглиблення співпраці на дворічний термін.

Україна і Організація економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР) вчора, 7 жовтня, у Парижі підписали меморандум про взаєморозуміння між урядом України та ОЕСР щодо поглиблення співпраці на дворічний термін. Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Зокрема, меморандум визначає пріоритетні сфери співробітництва, серед яких-розвиток малого і середнього підприємництва, боротьба з корупцією, державне управління, розвиток секторної конкурентоспроможності, в тому числі в галузях сільського господарства та зеленої економіки, управління державними підприємствами, вдосконалення системи податкового адміністрування, розвиток статистики.

"Меморандум стане нашим ключовим орієнтиром у співпраці з Організацією економічного співробітництва та розвитку на дворічний період. Крім того, успішна реалізація всіх наших спільних заходів, визначених у меморандумі, дасть змогу Україні розраховувати на подальше поглиблення співробітництва з ОЕСР та її членами з метою придбання довгострокової перспективи членства в цій елітній організації", - заявив виконуючий обов'язки міністра економічного розвитку і торгівлі України Анатолій Максюта.

Як наголошується, що реалізація документа дозволить Україні удосконалити національне законодавство з урахуванням найкращого міжнародного досвіду та рекомендацій ОЕСР, у тому числі для реалізації Угоди про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС; розширити участь України в діяльності робочих органів ОЕСР, зокрема в Інвестиційному комітеті, комітетах з конкуренції, з питань регуляторної політики, статистики та статистичної політики; робочих групах по боротьбі з хабарництвом в міжнародних комерційних операціях, з державної власності тощо;започаткувати нові напрями співробітництва з ОЕСР, зокрема для розвитку зеленої економіки, удосконалення системи державної статистики, конкурентного законодавства і боротьби з корупцією.

Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів України на своєму засіданні схвалив меморандум про взаєморозуміння між урядом України та ОЕСР про поглиблення співпраці.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top