Україна та ОБСЄ обговорили порушення прав етнічних українців на територіях, контрольованих ДНР і ЛНР

Віце-прем'єр-міністр України Олександр Сич і верховний комісар ОБСЄ у справах національних меншин Астрід Торс обговорили порушення прав етнічних українців на територіях, які контролюються бойовиками самопроголошених "Донецької народної республіки" та "Луганської народної республіки".

Віце-прем'єр-міністр України Олександр Сич і верховний комісар ОБСЄ у справах національних меншин Астрід Торс обговорили порушення прав етнічних українців на територіях, які контролюються бойовиками самопроголошених "Донецької народної республіки" та "Луганської народної республіки". Про це йшлося під час їхньої зустрічі, повідомляє прес-служба секретаріату Кабміну.

"Об'єктом обговорення стали і зухвалі порушення російським агресором прав етнічних українців у тих регіонах Донбасу, що підконтрольні бойовикам і російським військам", - йдеться в повідомленні.

Сторони також обговорили проблеми забезпечення дотримання прав кримськотатарського народу та українців у Криму. Була висловлена стурбованість з приводу грубих порушень їх прав - обшуків, погроз, заборон використовувати рідну мову в навчальних закладах і т.д.

Крім того, Сич запропонував Торс делегувати свого представника до участі в роботі Ради міжнаціональної злагоди при Кабміні.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся