Україна та Молдова обговорили шляхи активізації торговельно-економічного співробітництва в рамках європейської інтеграції

Україна та Молдова обговорили шляхи активізації торговельно-економічного співробітництва в рамках європейської інтеграції.

Україна та Молдова обговорили шляхи активізації торговельно-економічного співробітництва в рамках європейської інтеграції. Про це йшлося на зустрічі першого заступника міністра закордонних справ України Наталії Галибаренко з заступником міністра закордонних справ і європейської інтеграції Молдови Валеріу Ківерем, передає прес-служба МЗС України.

"Сторони обговорили актуальні питання та перспективи двосторонніх відносин між Україною та Республікою Молдова. Зокрема, погоджено графік двосторонніх контактів, шляхи активізації торговельно-економічної співпраці та взаємодії в рамках європейської інтеграції", - йдеться в повідомленні.

Сторони також підписали план консультацій між зовнішньополітичними відомствами обох країн на 2015-2016 рр.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся