ru ua

Україна готується головувати в СНД, - МЗС

Україна готуватися головуватиме у Співдружності Незалежних Держав (СНД). Про це на брифінгу заявив директор Департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс

Україна готується головувати у Співдружності Незалежних Держав (СНД). Про це на брифінгу заявив директор Департаменту інформаційної політики Міністрества закордонних справ України (МЗС) Євген Перебийніс, передає кореспондент РБК-Україна.

"У цьому році Україна головує в СНД. У зв'язку з цим, 13 лютого в Міністерстві закордонних справ (МЗС) відбудуться консультації на рівні директорів профільних департаментів зовнішньополітичних відомств у рамках подальшого співробітництва СНД", - повідомив він.

На порядку денному в рамках головування України в СНД будуть обговорюватися питання щодо підготовки засідання вищих органів СНД, Проекту угоди про трубопровідний транспорт, торгівлю товарами і послугами, поетапного скасування експортних мит в контексті угоди про зону вільної торгівлі (ЗВТ).

Крім цього, буде проаналізовано реалізація Плану взаємодії за 2013 рік, будуть обговорюватися питання підготовки Плану на 2014.