Україна - Фінляндія: онлайн-трансляція матчу ЧС-2018

Україна - Фінляндія: онлайн-трансляція матчу ЧС-2018 Фото: Україна - Фінляндія

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію поєдинку

Україна - Фінляндія - онлайн-трансляція матчу розпочнеться на РБК-Україна, а дивитися футбол онлайн можна на каналі "Україна". Підопічні Шевченка в Одесі візьмуть міцну финську збірну.

12 листопада, 21:45
Одеса, "Чорноморець"
Склад команд:
Україна: Пятов — Бутко, Кучер, Ракицкий, Соболь — Ярмоленко, Зинченко, Степаненко, Коваленко, Коноплянка — Кравец
Фінляндія: Градецки — Аркивуо, Вяйсянен, Араюури, Тойвио, Райтала — Ринг, Маттила, Халсти, Лод — Пукки

Україна - Фінляндія, 1:0
Голи: Кравец, 25

Все! Ми перемогли.

90 хв. Шахов виходить замість Коваленко.

84 хв. У фінів Сакселла виходить замість Вайсанена. А в України Циганков дебютує, вийшовши замість Коноплянки.

81 хв. Бутко прострілив на Коноплянку, той пробив, але Градецки неймовірним чином відбиває.

79 хв. Удар головою Вайсанена пройшов мимо воріт.

75 хв. Соболь збиває суперника недалеко від своєї штрафної - жовта картка.

67 хв. Ротань входить у гру замість Зінченко.

64 хв. Замість Халсти виходить Лам.

60 хв. Контратака фінів завершилася ударом Пуккі, але той пробив вище воріт.

56 хв. Зінченко пробив штрафний без свистка - жовта картка.

50 хв. Фіни починають активніше. Їм потрібно забивати.

46 хв. Марканен виходить замість Рингу.

Перерва

45 хв. П'ятов накрив м'яч після удару головою від Пуккі.

43 хв. Кравець вiдзначається першою жовтою карткою в матчі.

38 хв. І знову м'яч у українців. Але поки без моментів.

34 хв. Пуккі зміг вийти один на один з П'ятовим, але пробив мимо воріт.

32 хв. Наші продовжують тримати м'яч. У фінів взагалі немає варіантів.

25 хв. ГОЛ! Коноплянка шикарно прорвався лівим флангом і простерлил - Кравець просто підставив ногу і відправив м'яч у ворота!

24 хв. Коноплянка зловив м'яч на лінії штрафної і пробив - у руки Градецки.

15 хв. Настала вже черга фінів пограти попереду, але атака у гостей не клеїться.

8 хв. Коноплянка наважився на удар з лінії штрафного - м'яч пролетів мимо воріт.

4 хв. Штанга! Бутко подав у штрафну і Кравець ударом головою пробив у стійку.

Почався матч

Збірна України продовжує виступати у відбірковому турнірі чемпіонату світу 2018 року. Після першої перемоги над Косово українці поступово починають довіряти ігровому бачення Шевченка. З його приходом в українській команді не покращився результат, але з грою почали відбуватися приємні зміни.

У фінів такого прогресу не спостерігається, але виграти вони хочуть дуже сильно. У цьому відбірковому циклі збірна Фінляндії ще не перемагала. І виграти їм буде складно, адже в збірну не приїхали важливі гравці Єременко з ЦСКА і Похьянпало з "Байєра".

Цікаво буде подивитися на те, какаим чином українські футболісти будуть будувати свою гру. Швидше за все, нас чекає багато оборонної гри від фінів і багато позиційних атак України. А ось саме в них наша команда не так сильна, як хотиелось б.

Євген Коноплянка:

"Ми граємо для того, щоб перемогти і вийти з групи. Постараємося продемонструвати свої кращі якості і добитися позитивного результату"

Україна - Фінляндія: онлайн-трансляція матчу ЧС-2018Фото: Олександр Зінченко

Півзахисник збірної України Олександр Зінченко:

"Ніякої недооцінки не буде, кожен готується серйозно і з усією відповідальністю. Я перебуваю в оптимальному стані, але найголовніше, що здоровий. Готовий допомогти команді на 100%, як і будь-мій товариш по команді"

Україна - Фінляндія: онлайн-трансляція матчу ЧС-2018Фото: Андрій Шевченко

Головний тренер збірної України:

"Мої симпатії не повинні впливати на роботу. Я починав і закінчував кар'єру в "Динамо" – і не приховую, що є відданим вболівальником цієї команди. Але до вибору гравців для збірної підходжу дуже прагматично: мені потрібні футболісти, здатні вирішувати поставлені перед командою турнірні завдання".