Україна і Філіппіни планують співпрацювати у військовій сфері та кораблебудуванні

НовиниСуспільство    20.05.2017 - 01:49
Фото: Україна і Філіппіни планують співпрацювати у військовій сфері та кораблебудуванні
Фото: Україна і Філіппіни планують співпрацювати у військовій сфері та кораблебудуванні

Ринки Філіппін відкривають перспективи для українських розробників

Україна і Філіппіни планують розпочати співпрацю у військовій сфері та кораблебудуванні. Про це повідомив перший заступник секретаря РНБО Олег Гладковський за підсумками зустрічі з вищим керівництвом оборонних відомств Філіппін, передає прес-служба РНБО.

"З впевненістю констатую, що Україна і Республіка Філіппіни можуть результативно співпрацювати у сфері ВТС. Це стане ще одним позитивним кроком для розширення двосторонньої взаємодії між країнами", - заявив Гладковський.

зокрема, країни обговорили питання співпраці в області кораблебудування, вироблення засобів протиповітряної оборони, БПЛА, радарної техніки і систем озброєння.

"насправді Філіппіни зі своїм ринком та економікою, відкривають великі перспективи для українських розробників і виробників. Кораблебудування, різні системи озброєнь, радари, БПЛА - і це не повний перелік того, що Україна може запропонувати в рамках взаємовигідного оборонного співробітництва", - сказав Гладковський.

Нагадаємо, також сьогодні міністр охорони краю Литви Раймундас Кароблис заявив про намір продовжити співпрацю з Міністерством оборони України, у тому числі збільшити чисельність військових інструкторів Литви, які вчать українських військовослужбовців.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Україна планує залучити ізраїльські компанії до проектів альтернативної енергетики Україну запросили приєднатися до середземноморської торговельної конвенції, - МЕРТ
On Top