Україна і Філіппіни планують співпрацювати у військовій сфері та кораблебудуванні

НовиниСуспільство    20.05.2017 - 01:49
Фото: Україна і Філіппіни планують співпрацювати у військовій сфері та кораблебудуванні
Фото: Україна і Філіппіни планують співпрацювати у військовій сфері та кораблебудуванні

Ринки Філіппін відкривають перспективи для українських розробників

Україна і Філіппіни планують розпочати співпрацю у військовій сфері та кораблебудуванні. Про це повідомив перший заступник секретаря РНБО Олег Гладковський за підсумками зустрічі з вищим керівництвом оборонних відомств Філіппін, передає прес-служба РНБО.

"З впевненістю констатую, що Україна і Республіка Філіппіни можуть результативно співпрацювати у сфері ВТС. Це стане ще одним позитивним кроком для розширення двосторонньої взаємодії між країнами", - заявив Гладковський.

зокрема, країни обговорили питання співпраці в області кораблебудування, вироблення засобів протиповітряної оборони, БПЛА, радарної техніки і систем озброєння.

"насправді Філіппіни зі своїм ринком та економікою, відкривають великі перспективи для українських розробників і виробників. Кораблебудування, різні системи озброєнь, радари, БПЛА - і це не повний перелік того, що Україна може запропонувати в рамках взаємовигідного оборонного співробітництва", - сказав Гладковський.

Нагадаємо, також сьогодні міністр охорони краю Литви Раймундас Кароблис заявив про намір продовжити співпрацю з Міністерством оборони України, у тому числі збільшити чисельність військових інструкторів Литви, які вчать українських військовослужбовців.

On Top