Україна і ЄС оновили порядку денного асоціації, - МЗС

НовиниПолітика    18.03.2015 - 10:59
Міністр закордонних справ Павло Клімкін
Міністр закордонних справ Павло Клімкін

Україна і Європейський Союз оновили порядку денного асоціації між сторонами. Про це заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін на презентації плану дій Ради Європи для України на період 2015-2017 рр.., передає кореспондент РБК-Україна.

"В останні дні ми оновили порядок денний асоціації між Україною та ЄС, тобто ту логіку, за якою ми будемо послідовно працювати над виконанням цієї угоди. Виходимо з того, що єдина, демократична і європейська Україна стане найкращою відповіддю на виклики сучасности і найкращою відповіддю агресору на його злочинні плани по підриву демократичних принципів і свобод в нашій державі", - сказав Клімкін.

Він також зазначив, що, незважаючи на російську агресію, країну вдається реформувати.

"Незважаючи на триваючу агресію проти нашої держави, Україна залишається відданою реалізації порядку денного всеосяжних реформ в антикорупційній, податкової, судової, військової сферах. Наша рішуча налаштованість відповідає зобов'язанням уряду України перед громадянами і міжнародними партнерами. Маю на увазі не лише угоду про асоціацію, але і мінські домовленості, урядовий план дій і коаліційну угоду парламентських сил", - додав міністр.

Нагадаємо, Клімкін сподівається на виконання Україною плану дій Ради Європи.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
Теги: Україна
On Top