Україна - єдина країна, яка зупинила армію РФ, - Яценюк

Україна - єдина країна, яка зупинила армію РФ, - Яценюк
Фото: Арсеній Яценюк

Яценюк виступив на дискусії "Лінії розлому в Євразії"

Україна - єдина країна, яка зупинила армію Росії. Про це заявив лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк, виступаючи на Мюнхенській Безпековій конференції у суботу, 18 лютого, під час дискусії "Лінії розлому в Євразії".

"Основне для України і кожної країни вільного світу - змусити Росію дотримуватися міжнародних зобов’язань, не залякувати своїх сусідів, поважати Статут ООН та поважати незалежні держави, якою є Україна", - підкреслив політик.

Він нагадав, що десять років тому президент РФ Путін виголосив "сумнозвісну промову на Мюнхенській Безпековій конференції" (заявивши, що розпад Радянського союзу - найбільша трагедія минулого сторіччя): "Дехто у вільному світі думав, що це пусті слова".

Проте, наголосив Яценюк, Російська Федерація вторглася до Грузії, вийшла з Договору про звичайні збройні сили в Європі: "Росія вчинила міжнародний злочин, коли незаконно анексувала Крим. Росія відправила свою армію в Донецьк і Луганськ. Росія розв’язала кібервійну проти вільного світу. Росія розв’язала війну пропаганди і втручалася у вибори. І так само втручатиметься у вибори в Європі".

"Тож ми живемо у дуже небезпечному світі. І лінія розлому - в Росії", - сказав лідер "Народного фронту".

"Моя країна в стані війни, розв’язаної Російською Федерацією. Ми втратили десять тисяч людей. Ми втратили 20% економіки. Ми втратили Крим і практично втратили Донецьк і Луганськ. Ми - єдина країна, яка зупинила російську армію", - наголосив він.

Яценюк підкреслив, що сьогодні "на кону цінності вільного світу": "На кону - незалежність і територіальна цілісність не тільки України, а й кожної країни, представленої за цим столом".

"Найкращий рецепт для нас - залишатися об’єднаними і дотримуватися наших цінностей - цінностей вільного світу, демократії, вільних медіа. Треба підтримувати кожну країну і діяти спільно", - наголосив лідер "Народного фронту".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся