Україна за два роки піднялася на перше місце у рейтингу корупції в бізнесі

Понеділок 10 квітня 2017 14:48
Україна за два роки піднялася на перше місце у рейтингу корупції в бізнесі
Фото: Україна очолила список корумпованих для бізнесу країн

Ernst&Young опублікувало корупційний рейтинг країн

Україна за два роки піднялася на 7 сходинок у рейтингу корупції у бізнесі і посіла перше місце. Про це свідчать дані міжнародного дослідження, проведеного та оприлюдненого агентством Ernst&Young (EY).

Дослідження охоплює 41 країну (Європа, Близький Схід, Індія і Африка (EMEIA)).

За даними опитування, проведеного аналітиками, на питання про те, чи стикаються вони з корупцією при веденні бізнесу, 88% респондентів відповіли ствердно. Варто відзначити, що в минулому році цей показник становив 80%.

За Україною в рейтингу за охопленням корупції в бізнесі йдуть Кіпр, Греція, Словаччина і Хорватія. А замикають список Фінляндія Норвегія і Данія.

Згідно з висновками експертів, опитування показали, що 51% всіх опитаних вважають, що корупція широко розповсюджена в бізнесі в їх країні, 77% членів ради директорів чи керівників вищої ланки кажуть, що неетична поведінка виправдана бажанням врятувати бізнес.

Як йдеться в повідомленні EY, для вказаного дослідження в період з листопада 2016 року по січень 2017 року в 41 країні EMEIA було проведено 4100 інтерв'ю. Інтерв'ю складалися як з особистих зустрічей, так і онлайн-інтерв'ю на місцевих мовах на анонімній основі, яка охоплює поєднання розмірів компаній, робочих ролей і галузей.

alt

Фото: Україна посіла перше місце в рейтингу корупції

Нагадаємо, Україна поліпшила позиції у рейтингу вільних країн.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся