Україна і Албанія планують домовитися про взаємне скасування віз

НовиниПолітика    13.09.2016 - 17:28
Фото: Україна може отримати безвізовий режим з Албанією
Фото: Україна може отримати безвізовий режим з Албанією
Польща планує видати українцям понад 1 млн віз в 2016 Польський посол в Україні сподівається, що безвізовий режим з ЄС введуть до початку 2017

Уряди країн схвалили проект угоди про скасування віз

Україна і Албанія мають намір підписати міжурядову угоду про взаємне скасування візових вимог. Про це свідчить розпорядження Кабінету міністрів №660.

"Зроблено ще один крок на шляху лібералізації візового режиму поїздок громадян: після підписання і затвердження Угоди громадяни України зможуть без віз їздити в ще одну країну світу. Уряд схвалив проект Угоди між Кабінетом Міністрів України та Радою Міністрів Республіки Албанія про взаємне скасування візових вимог", - сказано в повідомленні прес-служби уряду.

Відзначається, що угода була розроблена в контексті адаптації візово-міграційної політики України до стандартів ЄС за результатами переговорів між Україною та Албанією.

Так, положеннями цієї угоди передбачається, що громадяни України і громадяни Республіки Албанія, які користуються дійсними проїзними документами, можуть в'їжджати, виїжджати, прямувати транзитом та перебувати без віз на території держави іншої договірної сторони протягом терміну, що не перевищує 90 днів протягом 180 днів.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко заявив, що українці в жовтні отримають безвізовий режим з Європейським Союзом.

Читайте в розділі

Нардеп Балога задекларував 3 квартири і 12 земельних ділянок

Депутат від БПП придбав 8 квартир, які пов'язують з Луценком

Комітет рекомендує Раді криміналізувати контрабанду небезпечних речовин

On Top