ru ua

Україна активно налагоджує контакти з членами майбутньої команди Трампа, - Єлісєєв

Україна активно налагоджує контакти з членами майбутньої команди Трампа, - Єлісєєв Фото: Дональд Трамп

Петро Порошенко обговорює питання співпраці з Трампом з іншими світовими лідерами

Україна активно працює над налагодженням контактів з членами майбутньої команди обраного президента США Дональда Трампа. Про це в інтерв'ю РБК-Україна заявив заступник глави Адміністрації президента Костянтин Єлісєєв.

"Україна працює над налагодженням контактів з членами майбутньої команди Трампа, з членами Конгресу, і з аналітиками, які готували матеріали для штабу Трампа. Ми працюємо досить глибоко і не пасемо задніх", - запевнив Єлісєєв.

Він також розповів, що зараз президент України Петро Порошенко активно контактує з світовими лідерами з приводу того, як краще вибудовувати відносини з новою американською адміністрацією.

"Підкреслю, що відбувся перший, дуже теплий і щирий телефонну розмову з Дональдом Трампом, який тривав близько 15 хвилин. Ми зараз працюємо над тим, щоб вибудовувати контакти, наводити мости. До речі, під час телефонної розмови йшлося, в тому числі, і про можливий візит президента України до США на початку наступного року", - заявив заступник глави АП.

Нагадаємо, під час розмови з Дональдом Трампом Петро Порошенко запевнив його готовність співпрацювати з новою адміністрацією.