Україна в 2016 збільшила витрати на оборону на 16%, - доповідь

НовиниСуспільство    21.11.2016 - 11:31
Фото: у 2016 витрати на оборону зросли на 16%
Фото: у 2016 витрати на оборону зросли на 16%

У доповіді зазначається, що українська економіка перебуває в руїні

Україна в 2016 році збільшила витрати на оборону на 16%. Про це йдеться у доповіді "Дві війни України: захист незалежності і впровадження реальних реформ", яка була представлена на 62-ій щорічній сесії Парламентської Асамблеї НАТО в Стамбулі, передає інформаційне управління апарату Верховної Ради.

"Економіка країни перебуває в руїні та тримається на плаву завдяки міжнародним фінансовим уливанням. Втім, Київ був вимушений цього року збільшити витрати на оборону на 16%. Процес амбітних реформ гальмує спротив чиновників нижчих щаблів та олігархів. У той самий час, перспективи досягти припинення вогню на Донбасі залишаються туманними... Результати необов’язкового референдуму, проведеного в Нідерландах (61% - проти ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, при явці 32%), створюють додаткові перешкоди бажанню України приєднатися до ЄС", - зазначається у доповіді.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України перерозподілив 1 003,7 млн гривень, передбачених Міністерству оборони на 2016 рік, на забезпечення діяльності і розвиток Збройних сил України і будівництво (придбання) житла для військовослужбовців.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Україна залишається серед пріоритетів роботи Керрі на перехідний період Директор розвідки США прогнозує продовження агресії РФ проти України і НАТО
On Top