Україна - Словаччина: стенограма онлайн-трансляції матчу

У першому матчі відбору до Євро-2016 збірна України програла збірній Словаччини. Єдиний гол забив Мак на початку матчу.

8 вересня, 21:45
Київ, "Олімпійський"
Україна - Словаччина 0:1
Гол:
Мак, 17
Україна: П'ятов, Шевчук, Федецький, Ракицький, Кучер, Ковальчук, Едмар, Степаненко, Гусєв, Ярмоленко, Зозуля
Словаччина: Козачик, Пекарік, Дюріца, Дьомбер, Вайсс, Немець, Губочан, Хамшик, Куцка, Мак, Печовски

Фінальний свисток. Ми починаємо з поразки

90+3 хв. Ну як так?! П'ятов прибіг на подачу кутового і зумів заштовхати м'яч у ворота! Але суддя скасовує гол! Був фол в атаці.

Україна - Словаччина: стенограма онлайн-трансляції матчу90+1 хв. Замість Мака виходить Дюриц.

Україна - Словаччина: стенограма онлайн-трансляції матчу86 хв. Кісс завалив Безуса по центру воріт.

Україна - Словаччина: стенограма онлайн-трансляції матчу83 хв. Едмар грубо підкотився під Дюрицу.

Україна - Словаччина: стенограма онлайн-трансляції матчу81 хв. Громов виходить замість Гусєва.

Україна - Словаччина: стенограма онлайн-трансляції матчу77 хв. Федецький на емоціях відкинув м'яч.

Україна - Словаччина: стенограма онлайн-трансляції матчу71 хв. Безус втратив м'яч і тут же грубо сфолив, зриваючи контратаку.

68 хв. І тут же Стох віддав пас на Маку, який неточно пробив з хорошої позиції.

Україна - Словаччина: стенограма онлайн-трансляції матчу67 хв. Стох поміняв Вайсса

Україна - Словаччина: стенограма онлайн-трансляції матчу67 хв. Безус виходить замість Ковальчука.

66 хв. Едмар!!! Замикав гравець Металіста на дальній штанзі коліном, але м'яч пройшов над поперечиною.

Україна - Словаччина: стенограма онлайн-трансляції матчу63 хв. Замість Немеца вийшов Кісс.

Україна - Словаччина: стенограма онлайн-трансляції матчу62 хв. Немець відмахнувся від Кучера.

60 хв. Намагаються українці тиснути на суперника. Але поки це більше виходить нервово, ніж акцентовано.

55 хв. Непогана контратака нашої команди завершилася прострілом від Федецького. Першими до м'яча встигли захисники.

51 хв. Гусєв навісив зі штрафного, Едмар бив головою, але м'яч потрапив у штангу! А з добиванням колишнього бразильця впорався воротар.

47 хв. Ярмоленко відправив на правий край штрафного Едмара, який прострілив в центр на Гусєва, удар якого був заблокований.

Другий тайм розпочався

Перерва

45+1 хв Ну що це?! Степаненко віддав пас на дальню штангу, пролетів повз голкіпера і долетів до Зозулі, який не зміг точно пробити у порожні ворота.
44 хв. Ай-яй-яй! Едмар подав від кута штрафного на Степаненко, який бив головою впритул, але м'яч прилетів у воротаря.
43 хв. Поки наша збірна не заслуговує взагалі ніяких компліментів. Не клеїться гра.
37 хв. Ракицький безглуздо виконав удар з штрафного і грубим фолом зупинив прорив словаків в контратаку. А Дюріца занадто активно просив більш жорсткого покарання.
35 хв. Куцка штовхнув у спину Едмара біля своєї штрафної.
33 хв. Пекарік пробив здалеку - П'ятов зумів парирувати цей удар.
31 хв. Хамшик прсото неймовірним пасом з центру поля вивів Вайса на побачення з Пятовим, але Кучер зумів відібрати м'яч у суперника.
27 хв. Степаненко грубо зіграв проти суперника в центрі поля.
24 хв. З близької відстані Дуріца бив головою після подачі зі стандарту, але на щастя, м'яч пройшов над воротами.
22 хв. Ракицький вирішив реабілітуватися за помилку при пропущеному голі і пробивав зі штрафного, але навіть стінку не перебив.
17 хв. Ой! Мак виводить гостей вперед! Пропустили по центру штрафного гравця словаків і він, не зближуючись з Голкіпером, пробив точно в кут воріт.
13 хв. Непогано входив в чужу штрафну Гусєв, але його простріл заблокували захисники.
5 хв. Одно починається поєдинок. У нашої збірної більше бажання, що видно в русі. Але словаки не відсиджуються на своїй половині поля.

Все. Почався матч

Добрий вечір, друзі. РБК-Україна починає онлайн-трансляцію матчу Україна - Словаччина.
Збірні України і Словаччини будуть боротися за путівку на Євро-2016 в квартеті С.
1. Іспанія
2. Україна
3. Словаччина
4. Білорусія
5. Македонія
6. Люксембург
Враховуючи розклади сил, українці і словаки, швидше за все, будуть боротися за друге місце в групі, яке дає пряму путівку на турнір. А значить, перемога в очному матчі багато чого коштує.
Проти збірної Словаччини українська команда грала тричі. Двічі ми грали внічию і один раз перемогли. При чому, саме в першому нашому матчі. Також цікаво, що всі три ці зустрічі були товариськими.
Нагадаємо, на гри з Молдовою (1:0) і Словаччиною Фоменко викликав наступних гравців:
Воротарі: Андрій П'ятов ("Шахтар" Донецьк), Денис Бойко ("Дніпро" Дніпропетровськ), Дмитро Безотосний ("Чорноморець" Одеса)
Захисники: В'ячеслав Шевчук, Олександр Кучер, Ярослав Ракицький, Іван Ордець ("Шахтар"), Євген Хачеріді, Євген Макаренко (обидва - "Динамо" Київ), Артем Федецький ("Дніпро")
Півзахисники: Олег Гусєв, Андрій Ярмоленко, Денис Гармаш, Роман Безус (усі - "Динамо"), Руслан Ротань, Євген Шахов (обидва - "Дніпро"), Микола Морозюк ("Металург" Донецьк), Тарас Степаненко ("Шахтар") , Едмар Галовский, Павло Ребенок (обидва - "Металіст"), Дмитро Хомченовський ("Зоря"), Кирило Ковальчук ("Чорноморець"), Артем Громов ("Ворскла"), Анатолій Тимощук ("Зеніт" Санкт-Петербург , Росія)
Нападники: Роман Зозуля ("Дніпро"), Олександр Гладкий ("Шахтар"), Володимир Гоменюк ("Металіст"), Пилип Будківський ("Зоря")
Уже Точно відомо, що не допоможе нашій команді Анатолій Тимощук, який отримав пошкодження в тигрі з молдаванами. Також прохолов Микола Морозюк. А з огляду на більш ранні травми Коноплянки і Ротаня, грати в центрі поля потрібно буде дуже зібрано.