Україна - Польща: Стенограма онлайн трансляції матчу національних збірних

Збірна України в Харкові зустрічалася зі збірною Польщі. Єдиний і переможний гол забив гравець "Динамо" Андрій Ярмоленко.

11 жовтня, 21:00
Харків, "Металіст"
Україна - Польща, 1:0
Гол:
Ярмоленко, 64
Україна:
П'ятов, Федецький, Хачеріді, Ракицький, Шевчук, Степаненко, Ротань, Едмар, Ярмоленко, Коноплянка, Зозуля
Польща:
Боруц, Войтковяк, Йенджейчек, Глік, Шукала, Кліх, М. Левандовскі, Собота, Крыховяк, Блащиковскі, Р. Левандовскі

Свисток! Україна перемагає!

Україна - Польща: Стенограма онлайн трансляції матчу національних збірних89 хв. На останок виходить Гусєв і Безус. Ідуть автор голу Ярмоленка і Едмар.

86 хв. Без центру поля грають ккоманды. Дуже швидко переходять в атаку обидві команди. Серед українців панують Ярмоленко з Коноплянкою.

Україна - Польща: Стенограма онлайн трансляції матчу національних збірних82 хв. Шукала врізався у Марко Девіча в центрі поля.

Україна - Польща: Стенограма онлайн трансляції матчу національних збірних79 хв. Пешко вдарив ззаду по нозі Хачеріді.

Україна - Польща: Стенограма онлайн трансляції матчу національних збірних76 хв. Йде Маріуш Левандовскі - на полі Желински.

74 хв. А зараз вже Левандовскі пробачив нашу команду. Після контратаки Блащиковські виконав подачу в штрафний майданчик, звідки Роберт пробив головою повз ворота.

71 хв. Левандовскі мав шанс завдати більш небезпечного удару зі штрафного, але м'яч полетів вище воріт.

Україна - Польща: Стенограма онлайн трансляції матчу національних збірних65 хв. А у поляків Межиевски вийшов замість Кліха.

Україна - Польща: Стенограма онлайн трансляції матчу національних збірних64 хв. ГОООООООЛ! Ярмоленко! Коноплянка виконав м'який пас у штрафний майданчик, захисник пролетів повз м'яча і той опинився в ногах у Ярмоленка. А Андрій впевнено відкрив рахунок у матчі!

Україна - Польща: Стенограма онлайн трансляції матчу національних збірних63 хв. Девіч змінив Зозулю.

59 хв. Ярмоленко непогано пробив здалеку. Не влучив по воротах Андрій. Були ще варіанти у нього, але динамівець прийняв рішення бити.

Україна - Польща: Стенограма онлайн трансляції матчу національних збірних55 хв. Ракицький зрубав прорив Блащиковські по флангу.

53 хв. Зозуля дуже не вчасно втратив рівновагу. Могла вийти просто шикарна контратака у українців.

49 хв. Складно входять в другий тайм наші хлопці. Дуже цілеспрямовано прут вперед поляки. Поки без моментв, до щастя.

Дивимося другий тайм і чекаємо голів від збірної України!

Перерва.

45+2 хв. Після подачі кутового ніхто з наших хлопців не зміг пробити. І одразу ж звучить свисток.

43 хв. Трохи активніше проводять фінал тайму поляки. Більше часу вони проводять на половині поля українців.

39 хв. П'ятов врятував нашу команду після небезпечного удару Соботи.

36 хв. Мало чого конкретного відбувається зараз на полі. Не йде гра в атаці, як у поляків, так і у наших.

32 хв. Роберт Левандовські кинувся на перехоплення пасу від Ракицького і злегка отримав від Ярика. Боляче Роберту.

29 хв. Коноплянка пробив з лівої від правого кута штрафного майданчика. М'ячу трохи не вистачило, щоб потрапити в дальній кут воріт.

27 хв. Після подачі кутового хтось із поляків завдавав удару головою по воротах, але Шевчук зупинив м'яч на лінії воріт.

26 хв. Досить впевнено тримається м'яч в ногах наших хлопців.

22 хв. Шевчук повинен був віддавати на фланг Коноплянці після того, як відібрав м'яч на куті штрафного майданчика, але навіщось поліз в обведення.

18 хв. Ротань виконував штрафний, після якого Зозуля неточно пробивав головою.

17 хв. Блащиковські вдався прохід по центру поля, але після пасу на Соботу, м'яч опинився у П'ятова, куди відправив м'яч півзахисник.

13 хв. Тепер настала черга Ярмоленко пробивати з-за штрафної. Прямо в руки Боруца.

Україна - Польща: Стенограма онлайн трансляції матчу національних збірних8 хв. Ще один "гірчичник". Едмар виконав жорсткий підкат в центрі поля.

6 хв. Едмар небезпечно пробив з лінії штрафного. М'яч пройшов трохи вище воріт.

Україна - Польща: Стенограма онлайн трансляції матчу національних збірних3 хв. Степаненко зрубав в центрі поля Кліха.

2 хв. Вже на перших хвилинах Йенджейчек і Зозуля зчепилися на фланзі. Пристрасті пішли!

Прозвучали гімни обох країн. Вперед, Україна!

Добрий вечір, шановні друзі. РБК-Україна починає онлайн трансляцію матчу Україна - Польща.

У відбірковій групі Н, в якій ведуть між собою боротьбу збірні України і Польщі, зараз наступний розклад:

1. Англія - 4 перемоги, 4 нічиї - 16 очок
2. Україна - 4 перемоги, 3 нічиї, 1 поразка - 15 очок
3. Чорногорія - 4 перемоги, 3 нічиї, 1 поразка - 15 очок
4. Польща - 3 перемоги, 4 нічиї, 1 поразка - 13 очок
5. Молдова - 1 перемога, 2 нічиї, 5 поразок - 5 очок
6. Сан-Марино - 8 поразок - 0 очок

Всім командам залишилося зіграти по два матчі. Українці зіграють сьогодні з поляками, а через 4 дні проведуть гру в Сан-Марино. Збірну Польщі очікує більш складний календар - гра у Харкові, а потім 15 жовтня вони завершать відбір поєдинком з англійцями. До речі, наші конкуренти по відбору чорногорці з англійцями зіграють сьогодні на Британському півострові. Після англійців чорногорці приймуть молдаван.

Зі збірною Польщі наша команда вже встигла "показати зуби". У матчі, який проходив 22 березня, українці здивували суперника, забивши два голи вже до сьомої хвилини - відзначилися Ярмоленко і Гусєв. У підсумку, та зустріч закінчилася з рахунком 3:1 на нашу користь. І саме з того матчу почалося "відродження" нашої команди.

Свою попередню гру українці зіграли внічию. У матчі з англійцями ніхто не хотів брати ініціативу, і в результаті, нульова нічия. Збірна Польщі грала в Сан-Марино, де впевнено виграла 5:1. Дивно, що поляки примудрилися пропустити від команди, яка свій останній гол забивала в 2008 році.