Укомплектованість підрозділів військових РФ на кордоні з Україною не перевищує 50%, - розвідка

НовиниНадзвичайні події    21.06.2017 - 11:31
Фото: бойовики на Донбасі (ednist.info)
Фото: бойовики на Донбасі (ednist.info)

Заходи командування РФ щодо укомплектування з’єднань і частин фактично провалені

Укомплектованість підрозділів військових Російської Федерації на кордоні з Україною не перевищує 50%. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Головного управління розвідки Міністерства оборони України у Facebook.

Як зазначається, у військових частинах Південного військового округу ЗС РФ вздовж кордону з Україною загострюється проблема укомплектованості особовим складом.

Зокрема, в ході перевірок було встановлено, що командири підрозділів приховують факти ухилення від виконання службових обов’язків та самовільного залишення місць служби військовими.

"Укомплектованість окремих батальйонів на сьогодні становить не більше 50 відсотків. Планові заходи російського командування щодо укомплектування з’єднань і частин, що формуються, контрактниками з числа військовослужбовців строкової служби фактично провалені", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на окупованому Донбасі вбито двох російських офіцерів, співробітники Федерального бюро розслідувань (ФСБ) РФ проводять перевірку. 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top