ru ua

Загрози територіальній цілісності України залишаються надзвичайно високими, - Порошенко

Загрози територіальній цілісності України залишаються надзвичайно високими, - Порошенко Фото: Петро Порошенко (president.gov.ua)

Порошенко наголосив, що існує загроза безпеці та стабільності для всіх країн Європи та світу

Загрози суверенітету та територіальній цілісності України залишаються надзвичайно високими. Про це заявив президент України Петро Порошенко у ході візиту у Львівську область, де глава держави проводить зустріч з генерал-губернатором Канади Жулі Пейєтт.

"Ризики і загрози нашому суверенітету та територіальній цілісності залишаються надзвичайно високими. Як і загроза безпеці та стабільності для всіх країн Європи та світу", - заявив він.

Крім того, Порошенко зазначив, що українські військові твердо утримують фронт, який є "рубежем між демократією та диктатурою".

"Незламний бойовий дух українського війська - це надійна броня нашої держави Наші воїни твердо утримують фронт, який, насправді, є рубежем між демократією та диктатурою", - сказав він.

Крім того, Порошенко подякував Канаді за підтримку суверенітету, територіальної цілісності і незалежності України.

"Дуже дякую Канаді за абсолютно тверду позицію підтримки суверенітету, територіальної цілісності і незалежності нашої держави з перших хвилин російської агресії. Для нас ця підтримка має дуже важливе і особливе значення. Я хотів подякувати канадцям, які не просто висловили цю підтримку, але й координують зусилля у міжнародних організаціях, запровадили санкції, підтримують нас в Організації Об’єднаних Націй", - сказав Порошенко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що генерал-губернатор Канади Жулі Пейєтт прибула до Львова разом з начальником штабу оборони країни, генералом Джонатаном Венсом.